Pārāk piekusis

Šodien ārā -10 grādi, īsta ziema! Tikai žēl, ka sniega nav…Un es turpinu atrādīt savus pagājušā gada veikumus izšūšanā. Šoreiz tas ir Dimensions dizains ar nosaukumu “Pārāk piekusis” (Too pooped). Mazā meita kā ieraudzīja, tā pieteicās, ka vēlas šo kaķīti sev. Bilde izsaka visu viņas būtību. Tikpat mīlīga kā kaķis, vienmēr pieglaužas, pamurkšķinās, savā mierā jebkurā situācijā ierīko sev siltu vietiņu un vienkārši ir. Nav neērtu pozu vai nepiemērotu apstākļu. Tāda dzīvespriecīga un vienmēr apmierināta ar visu viņa mums ir. Nevar teikt, ka samierinās ar esošo, taču no visiem pieejamiem resursiem paņem labāko. Un viņai izdodas ar savu šarmu apburt apkārtējos. 

Darbs šūts uz 32 Murano Zweigart, auduma krāsas toni gan nepateikšu, jo tas ir dzeltenīgi g.brūns, tumšāks par Ivory vai Antique White. Izmatoti 21 DMC diegu tonis 2 kārtās pāri 2 pavedieniem. Darba izmērs 23,5 x 23,5 cm. Iesākts vēl a7.12.2015, tad atlikts, pabeigts 10.12.2017. Kopumā šūts 80 dienas. Izmantotās šūšanas tehnikas – krustiņš, puskrustiņš, BBB un daži franču mezgliņi. Tā arī ir  – iesāku vairākus darbus vienlaicīgi, ar domu, ka šūšu paralēli, bet pabeidzu pa vienam. Tāpat šim procesam nebija man ērta sākotnējā procesa organizācija. Es mocījos šujot sākumu uz lielā dīvāna rāmja. Bet nešuvās, tādēļ arī atliku. Šo pavasari nopirku apaļo rāmīti uz kājas (Elbesee), ko liek zem dupša un lieta aizgāja uz urrrrrā. Tagad ērtāku darba novietošanas/nostiepšanas sistēmu pat nevaru iedomāt. To ir tik ērti paņemt visur pa māju sev līdzi – gan dīvānā, gan gultā, gan uz krēsla, nekas nav jātur rokās – tik šuj un kopumā aizņem maz vietas. 

Un dažas bildes (citas pārāk tumšas, bildētas ātrumā, lai vēsture piefiksē pārorganizāciju) ar procesu un nobeigumu, kā arī kreisā puse. Šogad būtu jānoformē līdz galam. Vēl domājam kā labāk to izdarīt.

Lai jums viss ir labi! Visus mīlu! ♥

Šis ieraksts tika publicēts es radu ... šujot krustdūrienā ar birkām , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s