Ziedošā

Šodienas ieraksts ir tapis jau kādu laiku atpakaļ, bet tikai savā dzimšanas dienā vēlējos ar to padalīties. Tas ir skaistuma, sievišķības un bezgalīgas mīlestības caurvīts stāsts. Tas sākās,iespējams, pat manā bērnībā, kad vecmāmiņai mājas galā zaļa mauriņa vidū auga balta hortenzija. Tik trausla un jūtīga pret salu (atceros, to vienmēr uz ziemu apsedza ar skujām tāpat kā rozes). Tā bija tik skaista, ar tik atšķirīgu no citām puķēm ziedu formu. Un vecmāmiņa to ļoti mīlēja. Kaut gan viņa mīlēja un kopa katru ziedu. Man kaut kā īpaši šis hortenzijas krūms palicis atmiņa un vienmēr saistījās ar nobriedušu sievišķību un absolūtu laimes izjūtu. Tāpēc brīdī, kad gāju prom no sava iepriekšējā darba bankā, kur biju nostrādājusi 10 gadus, uzreiz zināju, ka par pēdējo saņemto algu nopirkšu Dimension izšūšanas komplektu Hydrangea in Bloom, izšūšu par zīmi, ka vienmēr (un jo īpaši no tā brīža) būšu ļoti ļoti laimīga. Tā arī izdarīju.  Nopirku un sāku izšūt. Pamazām, ar lielu baudījumu katrā krustiņā. Aptuveni pēc gada man bija iespēja izbaudīt hortenziju ziedēšanu klātienē siltās zemēs, kur tās aug visur kā košumkrūmi un kā nezāles. Tas bija apreibinoši, hortenziju baudījums Francijā, Spānijā un Beļģijā.

Un lai būtu pavisam laimīga, es biju paņēmusi šuvumu līdzi. Daudz jau nepašuvās, bet zilie ziedi kreisajā apakšējā stūrī tomēr uzziedēja!Atbraukusi mājās, siltu sauli sirdī saņēmusi, ķēros aizrautīgi pie darba turpināšanas un ātri vien bildi pabeidzu. Kreisā puse

Tomēr noformēju tikai šoruden. Bilde atradusi savu vietu guļamistabā uz palodzes vai kumodes. Kā kluss atgādinājums ikdienas steigā – novērtē, cik laimīga esi!
Lai jums viss ir labi! Visus mīlu! ♥

Šis ieraksts tika publicēts es radu ... šujot krustdūrienā, pārdomas un notikumi ar birkām , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

3 Responses to Ziedošā

  1. sarkanakmens saka:

    Apsveicu dzimšanas dienā! 🙂

  2. Sandra saka:

    ļoooti skaisti ierāmēts….;)

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s