Svētkiem

Labdien, Otrajos Ziemassvētkos! Ļoti ceru, ka esat pie labas veselības un starp savējiem. Šajā svētku laikā novēlu Jums tikai sirsnīgus un patīkamus brīžus!

Manā rokdarbu pasaulē viens svētku dekors pabeidzies un noformējies. Iesāka to izšūt mana vecākā meita pat nezinu cik gadus atpakaļ un pameta, jo kaut kas tajā visā vairs nepatika. Šogad februārī pēc Jelgavas Ledus skulptūru festivāla man ļoti ļoti sagribējās kaut ko mazu un ziemīgu pašūt. Jaunus darbus iesākt negribējās, jo tā jau tik daudz kas bija iesākts un vēl plānojās… Atcerējos par meitas šuvumu, atradu to un nolēmu pabeigt.Motīvs bija ņemts no latviešu valodā izdotā žurnāla Krustdūrieni 10.2009 (hei, māsiņas izšuvējas, vai atceraties tādu?). Izmērs ~ 40×40 krustiņi, dizainere Susan Bates, 12 DMC diegu toņi, Nr.16 Aida White Zweigart, paredzēts kartiņai, bet es noformēju kā piekaramu dekoru (pinkipu) 10 x 10 cm, šuvuma izmērs 8,5 x 8,5 cm, otrā pusē filcs. Eglītē nekārsim viennozīmīgi, bet var uz durvju vai skapja roktura, svinīgākai svētku noskaņai. Šajā sērijā kopumā ir 4 motīvi, taču neliekas, ka vēl kādu gribētos izšūt. Varbūt atkal februārī? 🙂Ja vēl nedaudz par svētku noskaņu, tad šogad bērni neatbalstīja manu sagatavoto Adventa kalendāru, kur biju paredzējusi katrai dienai kāda uzdevuma izpildi (iepriekšējos gados kalendārā bija tikai saldumi). Šis pirmssvētku laiks visiem ir tik steidzīgs – ieskaites, kontroldarbi un iekavēto darbu kārtošana parastajā un Mākslas skolā, pašu svētkiem gatavošanās aktivitātes, veselības ķibeles, tad atkal nav visi ģimenes locekļi kopā. Visa ir tik daudz, ka mani uzdevumi vienkārši neizturēja šo ritmu. Kādu dienu aizmirsās, kādu dienu tika izpildīti ar aizkavēšanos, līdz 11. decembris tā arī vairāk pat netika atvērts, jo vēl iepriekšējo 3 dienu uzdevumi tika atlikti uz tuvākajām brīvdienām, bet tā arī palika neizpildīti… Jā, esmu vīlusies šajā pasākumā, bet no otras puses tā ir mana pieredze un es jau tagad zinu kā darīšu nākošajā gadā. Tik viegli nepadošos un svētku gaidīšana atkal būs! 

Lai jums viss ir labi! Visus mīlu! ♥

Šis ieraksts tika publicēts es radu ... šujot, es radu ... šujot krustdūrienā, kopdarbi, pārdomas un notikumi ar birkām , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s