Design Works # 2717, 30. līdz 33. krāsa un pērlītes jeb gandrīz viss

Ārā lietus šodien līst un līst… Bet es atgriezīšos gada siltākajā un saulainākajā daļā, kad šuvu sava Veiksmes Pūķa 30. krāsas diegu, kas atbilst DMC 3747 tonim (kaut kas starp gaiši zilu un gaiši pelēku). Viss mēnestiņš ir izšūts ar šo krāsu. Tas man aizņēma 16 stundas un 30 minūtes. Ievilkās vairāku mēnešu garumā (kas seko maniem ieraksties taču atcerās, ka šuju šo darbu tikai augošā mēnesī un tikai ar labu garastāvokli).

Pēdējais diegs ar kuru šuvu krustiņus (vai dzirdat?-pēdējie krustiņi!) bija vienkārši diegs sudraba krāsā, varētu teikt – metalizētais diegs,tikai daudz mīkstāks par DMC metalizētajiem un arī tievāks. Līdz ar to audums spīd cauri, bet tas neizskatās kritiski, drīzāk gaisīgi, jo šuvās mēnesim apkārt, sanāca tāda mirdzoša kontūra. Protams, tas pūkojās un pārtrinās, 2 kārtās salikt nebija iespējams. Es šuvu ar 1 diegu, bet katru puskrustiņu šuvu 2 reizes, lai būtu šūts ar diegu 2 kārtās. Diegu Nr. 31 šuvu 4 stundas un 8 minūtes.

Tanī pašā dienā sāku šūt back-stitch un franču mezgliņus (darbā bija veseli 3 mezgliņi!). Izmatoju diegus pēc DMC atbilstības Nr. 310, 746 (abi jau iepriekš šūti) un 3799, kas ir mana darba 32 diegs. Kokvilnas diegu back-stitch šūšanai patērēju 12 stundas un 7 minūtes. Tad sākās jautrākā daļa – back-stitch šūšana ar metalizētajiem diegiem. Sudraba diegs šuvās tieši 4 stundas (dzīslojums spārnos), bet zelta (mana Pūķa 33 diegs) diegs – 5 stundas un 40 minūtes (Pūķa zvīņas).Pēc visu dūrienu pabeigšanas vannoju savu Pūķīti, gludināju un man palika visgardākais – piešūt 3 krāsu pērlītes: baltas, zaļas un violetas. Pērlītes izrādījās ļoti nekvalitatīvas. Gan dažādas pēc lieluma, gan dažādas pēc formas. Tās bija apaļas un kantainas. Sameklēju savos krājumos identisku toņu pērlītes un piešuvu ar atbilstošas krāsas diegiem. Pērlīšu piešūšanai vajadzēja aptuveni 3 stundu laika. 

kh-kh… Jūsu uzmanībai mans Veiksmes Pūķis ir pabeigts!!! Šūts 3 gadus un 5 mēnešus. Kreisā darba puse un visa šūšanas procesa laikā nogrieztie galiņi.

Palicis tik ierāmēt 🙂

Lai jums viss ir labi! Visus mīlu! ♥

Šis ieraksts tika publicēts es radu ... šujot krustdūrienā ar birkām , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s