Design Works # 2717, 13. un 14. krāsas

Šodien mana dzimšanas diena, draugi nāks uz tasi piena!

Gadā viena tāda diena, liela liela liela Diena! 

Jā, jā, tā ir taisnība, esmu dzimusi gada priekšpēdējā dienā. Un labi, ka tā. Man ir pašai sava dzimšanas diena un atsevišķa diena, kad to svinēt. Tas vienmēr notiek tieši dzimšanas dienā. Jo atlikt par 1 dienu – nozīmē jau Vecā gada pavadīšanu un Jaunā gada sagaidīšanu. Bet atliekot vēl par kādu dienu, tad sanāk, ka nokavēts vesels gads… Tādēļ visos laikos mani mīļie un draugi tieši 30.decembrī pēc darba, noguruši, vienalga lai cik vēls arī nebūtu, tomēr brauc pie manis ciemos padzert pienu. Jo rītā vairs nevar, rītā jau pavisam citi darbi darāmi. Priekā!!!

Un šodien lielīšos (rokdarbu atrādīšana tomēr ir arī nedaudz lielīšanās) ar savu Veiksmes Pūķi. Sašuvušās man divas krāsas. 13.krāsa, kas atbilst DMC Nr.3820, šuvās 2 stundas un 40 minūtes 0031

Un 14.krāsa atbilst DMC Nr. 3821 tonim, šuvās 4 stundas un 27 minūtes. Jau tādi jūtami spārni… un radziņi… Skaisti!005-001 Tagad man jāsāk šūt 15. krāsa, bet tai es gaidīšu augošu mēnesi un tikai labu noskaņojumu.

Lai jums viss ir labi! Visus mīlu! ♥

Šis ieraksts tika publicēts es radu ... šujot krustdūrienā, pārdomas un notikumi ar birkām , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s