dāma platmalē ar suni

Vasaras ir foršas ar to, ka šajā laikā ir vieglāka dzīves uztvere. Vismaz man. Viss liekas tik viegli. Un ja vēl ir atvaļinājums, tad pavisam kļūsti ēterisks. Un nekas tevi vairs nesaista, nekas nav grūti. Šodien izdomā, ka gribu uz Kuldīgu, noīrē dzīves vietu un rītā jau esi tur. Gribi uz Lietuvu – lūdzu, delfinārijs tevi gaida. Un ja gribi tīrīt māju – tam var veltīt visu dienu, ar baudu izberzt katru kaktiņu un bez sirdsapziņas pārmetumiem izmest 15 maisus ar liekām mantām vai arī vēlā  vakarā peldēties jūrā (lietus un aukstums nav šķērslis). Tā nu vienā jaukā dienā izdomāju, ka esmu gatava tuvoties šujmašīnai un mēģināt noformēt ziemā izšūtu motīvu ar dāmu platmalē un suni. Izšūts krustiņā uz Zweigart Hardanger Nr.22 White ar DMC melanžētu diegu Nr. 4200, 1 kārtā pāri 1 pavedienam. Kopumā izmantoju 10 pavedienus un izšujot pavadīju 5h un 32 minūtes. Motīvs nejauši atrasts internetā, izšūts vienas dienas/vakar/nakts laikā. Iesāku un nevarēju atrauties no darba, kamēr pabeidzu. 

Sagribējās man šo motīvu redzēt uz maciņa – kosmētikas, sīklietu vai jebkāda cita. Tikai, lai tas būtu aizvelkams ar rāvējslēdzēju. Skatījos meistarklases you tube un kaut kas jau arī man sanāca. Ar flizelīna kārtu vidū un oderīti maigi maigi rozā krāsā. Maciņa izmērs sanāca 18 x 26 cm.   5305325345351

Lai jums viss ir labi! Visus mīlu! ♥

Šis ieraksts tika publicēts es radu ... šujot, es radu ... šujot krustdūrienā ar birkām , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

2 Responses to dāma platmalē ar suni

  1. Rita saka:

    Melanžētais diedziņš ļoti labi saskan ar izvēlēto audumu, savukārt motīvs atbilst sašūtajai lietai – kosmētikas maciņam.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s