Apskaidrība un viss savās vietās

Labdien visiem Klusajā sestdienā!

Iemesls šodienas ierakstam aizsākās 2013.gada maijā, kad sāku šūt vienkāršu mājas sižetu sampleri ar domu – izmantot atslēgu turētājā. Pilnīgi bez jebkādas idejas kā tieši varēšu noformēt. Pamazām šuvos nedaudz pavasarī un arī vasarā. 0551Kaut kad noliku malā. Atgriezos pie šūšanas 2014. gada janvārī un pat piedalījos ar šo darbu  krustduriens.lv organizētajā Otrās Elpas projektā. Nepilna mēneša laikā pabeidzu. Arī ieraksts samplera apakšējā rūtiņā padevās viegli un uzreiz iederējās. (Oriģinālā tur bija iešūts dizaineres uzvārds.)009Un viss. Pilnīgi nesapratu kā noformēt šuvumu par atslēgu turētāju. Ko darīt,ko darīt, KO DARĪT? Sākumā bija ideja “piemontēt” tādam kā atslēgu skapītim priekšā, bet šuvums izrādījās par lielu… Un tad 2015.gada vasarā manā apkārtnē atvērās rāmēšanas un apdrukas darbnīca. Tieši laikā, jo es jau noskaņojos uz vienkāršu ierāmēšānu, lai pēc tam rāmītī ieskrūvētu āķīšus. Viss it kā noskaidrojās. Ierāmēju skaistā koka rāmī ar biezu malu, lai var skrūvēt. 027028024Vīrs bez entuziasma piekrita palīdzēt, bet atlika āķīšu ieskrūvēšanu no dienas uz dienu. Bilde vienkārši stāvēja atslēgu plauktā atstutēta pret sienu. Jo vairāk es skatījos uz bildi, jo vairāk sapratu, ka motīvu vajadzēja izvēlēties šaurāku un garenāku, lai vairāk āķīšus lejā varētu ieskrūvēt un attiecīgi vairāk atslēgu sakārt. Tā arī tas palika.

Vakar sēdēju un kko skatījos internetā. Neatceros kas tieši mani pavedināja uz šo domu, bet es piecēlos, paņēmu bildi, trepes un … piekāru bildi virs iekšējām ieejas durvīm dzīvoklī, tieši priekšā zvana kārbiņai.0221Ļoti labi izskatās, visiem patīk, visi laimīgi, īpaši vīrs, jo es no viņa vairs neko nedīkšu attiecībā uz šo bildi. Jā, tā tiešām bija kkāda ilgi gaidīta apskaidrība. Puzles gabaliņi beidzot salikās. Kaut tā biežāk notiktu! Un jums arī to novēlu.

Caroline Palmer dizains Cozy home, šūts uz Ivory krāsas Jobelan Nr.28 pāri 2diedziņiem ar DMC diegiem 2 kārtās, izmantotas 25 krāsas. Šuvuma izmērs 15×21 cm, bildes izmērs 24×31 cm.

Lai jums viss ir labi! Visus mīlu! ♥

Šis ieraksts tika publicēts es radu ... šujot krustdūrienā ar birkām , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s