Gailis

Šogad man labāk nekā pagājušajā gadā sokas ar darbu pabeigšanu un noformēšanu. Šodien varu atrādīt vēl vienu savu izloloto izšuvumu. Tiešām izloloto, jo katrs krustiņš izšūts ar milzīgu baudu, noformējies un tagad pilda savu paredzēto uzdevumu – balsta manu muguru sēžot darba krēslā.

Motīvu iesāku šūt 2014.gada vasarā (tā bija tā trakā reize, kad nedēļas laikā iesāku šūt 7 vai 8 darbus). Izvēlējos šūšanai labvēlīgo dienu, un pirmos 40 krustiņus iešuvu ar noformulētu vēlēšanos. Tad vēl kādas piecas reizes piesēdos pašūt nedaudz krustiņu un pieņēmu lēmumu, ka tomēr mans dvēseles stāvoklis paredzēts tikai 1 darba šūšanai un es nespēju savu uzmanību dalīt starp vairākiem šuvumiem vienlaicīgi. Citādi jau tā minimālie šūšanas tempi kļūst vispār nekādi. Šādā izskatā es darbu atliku 2021un šī gada janvārī atgriezos ar jaunu sparu. Bija pienācis Gaiļa brīdis. Un tas tas tapa 16 izšūšanas vakaru garumā.218Kreisā puse219Ātri atradās audums noformēšanai un darbs bija pabeigts224230231

Motīvu ņēmu kkur no neta, bet iespējamas variācijas ar alfabētu. Izmērs 15,5 x 17,7 cm, spilvenam 34 x 34 cm. Pirmo reizi šuvu uz lina 32ct Belfast Linen Raw – ļoti patika! DMC diegi, 13 krasas, 98 x 117 krustiņi, Diane Arthurs dizains Up at dawn. 

Lai jums viss ir labi! Visus mīlu! ♥ 

Šis ieraksts tika publicēts es radu ... šujot, es radu ... šujot krustdūrienā ar birkām , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s