par 2015.gadu

194

Labdien jau 2016.gadā!!! Lai šis gads ir veiksmīgs, prieka un jauku piedzīvojumu piepildīts gads! Lai eglīšu spožums un greznība kaut nedaudz, bet pāriet arī uz mūsu ikdienu. Lai sakārtota un tīra pasaule un cilvēku prāti! Lai gribās darīt labus un skaistus darbus.

Par 2015.gadā paveikto. Nav nemaz tik daudz līdz galam novadītu projektu… Kaut kā žēl, ka tik maz ko parādīt.2015.gads Uzadīti 3 zeķu pāri, aptamborēta taburete, līdz galam noformēta mazās meitas mērlenta, izšūts un noformēts dzērvīšu spilvens, Pūķim pabeigta šūt 5.krāsa.

Mans klupšanas akmens ir darbu noformēšana. Jo 2015.gadā esmu pabeigusi vēl 6 darbus, kurus neesmu novedusi līdz loģiskai pabeigtībai: izšūta krustdūrienā hortenzija, samplers jaundzimušajam, 2 svētbildes, izšūts ar pērlītēm ūdenskritums, pabeidzu šūt visus 24 zābaciņus Adventes kalendāram (projekts velkas jau 8 gadus(!), bet 2016.gadā NOTEIKTI jānoformē).

Procesā paliek un pāriet uz 2016.gadu: iesākti pūķa, persiku, gaiļa, vilku (ķīniešu komplekts ar apdrukātu audumu – mans eksperiments), kaķa un karpu motīvi (pērlītes), iesākta adīta sega un tamborētas sedziņas. Tāpat ir jauni plāni vēl vienam jaundzimušā mazuļa motīvam, rindā gaida viens izšūšanas komplekts ar vilnas diedziņiem (nekad neesmu ar tādiem šuvusi), 2 komplekti izšūšanai ar pērlītēm un tad man gribās sev izšūt 2 skaistas lietas Lieldienām – galdautu un salvetīti olu groziņam (tos gan noteikti neizšūšu 2016.gadā, bet plānos varu ierakstīt gan 🙂 ). Gribās arī kādā brīdī palasīt un pasauli apskatīt. Gada plānos ietilpst arī pabeigt mācības maģistratūrā, nosvinēt vīra vecākiem Zelta kāzas, lielās meitas sākumskolas izlaidums un viņas ceļš uz ģimnāziju, pārbūve un remonts dzīvoklī un vēl vismaz 5 ļoti personiski projekti (ja viss izdosies, tad padalīšos arī šeit).

Lai jums viss ir labi! Visus mīlu! ♥

Šis ieraksts tika publicēts es radu ... adot, es radu ... tamborējot, es radu ... šujot, es radu ... šujot krustdūrienā, pārdomas un notikumi ar birkām , , , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

4 Responses to par 2015.gadu

  1. Ieva saka:

    Super! Tas ir skaisti, ka ir tik daudz plānu! Noteikti sekošu līdzi to realizācijai! 🙂

  2. sixspārne saka:

    Laimīgu Jauno gadu! Lai piepildās viss iecerētais!
    Gada plāns ir ļoti laba lieta. Ja nesanāk viss ieplānotais, ir vismaz vadlīnijas, pie kurām turēties. Un vēl jau vienmēr ir mazās iedvesmas, kas rodas pēkšņi kā neplānoti plāna punkti. 🙂

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s