krikum-krakumi

Vis kaut kas sīkumos ir tapis pēdējā laikā. Pamazām velkās iekšā gali Varavīksnes segai, Pūka mērlenta arī lēnām krustiņojas. Pabeigti ir sīkumi – šis un tas.

Mazā meita b/d Māmiņdienas teātra izrādē bija Sarkangalvīte. Tamborēju sarkanu cepurīti un šuvu mazu priekšautiņu.

0051

 

Lielajai meitai uztamborējās ausu sildītājs aukstajiem rītiem (ļoti ceru, ka aukstums jau ir pagatnē).

2013-05-19Gatavojoties meitas b/d izlaidumam, satamborēju audzinātājām un auklītei par piemiņu adatu spilventiņus, kas uzplauka, kā 3brīnišķīgi ziedi. Petūnija, neaizmirstulīte un kliņģerīte. Pamācība šeit. Ceru, ka viņām patiks 🙂

2013-05-192

 

Mamiņdienā saņēmu jaukas dāvanas – gan zīmētas, gan veidotas, gan pirktas. Pirmo reizi meitenes mani sveica par savu sakrāto naudu pirktam puķēm veikalā, ko pašas arī bija izvēlējušās. Neiztrūka arī saldumi, jo zin, ka man tie aj, kā garšo!!! Aiz dzeltenās zīmītes ir apfilcētas ziepes gabaliņš. Kā viņas to ir dabūjušas gatavu, nav ne jausmas, toties man ir ziepes kažociņā 🙂 No saviļņojuma un pārsteiguma uz mirkli paliku bez valodas un acis bija pilnas asarām …

007

 

Nobeigumā lielīšos ar Lielās meitas veikumu – viņa uztamborēja savai lellei spilvenu. Katra puse citā krāsā. Pati arī satamborēja kopā abas daļas un šuva iekšējo spilvenu. Meitai liels prieks un lepnums, ka izdevās. Man prieks, ka viņai patīk rokdarboties un ātrāk vai lēnāk, bet darbiņus pabeidz.

2013-05-191Baudam Maija saulīti!!! 🙂

 

Šis ieraksts tika publicēts es radu ... tamborējot, pārdomas un notikumi ar birkām , , , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s