rokdarbu taša

Kaut kā jācīnās ar dziju atlikumiem. Es nevaru izmest ne mazāko diegu atlikumu, kaut dzija sena, ārdīta, vai viens mazs kamolītis atlicis, vai kāds “labdaris” atdevis savus diegu atlikumus. Vienreiz uzadīju milzīgu džemperi vīram no diegu atlikumiem, bet tas bija jau pasen. Nu jau atkal jūtu, ka šie krikumi mani sāk kaitināt, bet izmest tiešām nevaru saņemties. Iespējams, ja kāds to izdarītu bez manas klatbūtnes, es būtu šim cilvēkam pateicīga, bet pati nespēju. Tad nu es tā domāju, ko lai tādu saviedo, lai tam ir arī kāda jēga… Jā, man vajadzētu tādu palielāku rokdarbu tašu/somu/maisu, lai adot vai tamborējot lielāku darbu, var salikt visu dziju un pašu rokdarbu, jo esošais rokdarbu groziņš tādiem projektiem ir par mazu (to izjutu pagājušajā vasarā, kad tamborēju pončo).

0141

 

Iesākumā atlasīju visus “bezcerīgākos” diegus, lai saprastu cik daudz to ir. Uj, daudz par dauds. Bet ar kko bija jāsak.

001-001Iesākuma uztamborēju 2 vienādus apļus, kas būs somas dibens.

002-001Tad paņēmu kkādu pastingru materiālu, ko izmanto plīstošu priekšmetu saiņošanai un izgriezu 2apļus, ko likt starp uztamborētajiem apļiem, lai dibens stingrs un tašai kaut nedaudz, bet uztur formu.

003-001

 

004-001

 

005-001

 

006-001Tad satamborēju visu kopā pa apli.

008-001

009-001

010-001Tad pa apli uz priekšu tamborēju tašas “stāvu”.

011-001

 

013-001

 

017

 

018

 

027

 

028Sapratu, ka vēlos tašai arī rokturus, tikai sākumā bija jautājums – vai tamborēt lences no tašas augšējās malas. Taču brīdī, kad stāvs bija gatavs, viss kļuva skaidrs. Rindu nobeiguma vietā diegu maiņa bija pārāk neglīta, to vēlējos nomaskēt zem somas lencēm.

037Tātad atlika uztamborēt vēl garas garas lences. Ielocīt visus (!) diegu galus un pietamborēt lences pie somas. Taša GATAVA!!!

013-002

 

022-001Pašai patīk, lai arī dikti raiba 🙂 Varēšu gan lielākus darbus procesa laikā glabāt, gan arī kkur braucot adīklīti/tamborīti paķert līdzi. Tik nedomāju, ka tašai izlietotais materiāls būtiski samazinājis manus nederīgo diegu resursus 🙂 Jādomā kkas vēl tikpāt interesants.

 

Šis ieraksts tika publicēts es radu ... tamborējot ar birkām , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s