Mazuļa Robins. Cits // Other Baby RR

Iepriekšējais ieraksts blogā man atsauca atmiņā apņemšanos, kas bija par pamatu vispār šī bloga veidošanā – apkopot savu darbu bildes vienuviet. Pirms tam to darīju inbox.lv, taču pēc vairākiem neveiksmīgiem mēģinājumiem papildināt galeriju, pārnācu uz šejieni. Mans nodoms sākotnēji bija – salikt te savus iepriekšējos darbus un papildināt ar jauniem. Ierakstus ar jauniem darbiem laiku pa laikam veidoju, taču iepriekšējos darbus tā arī neesmu savietojusi. Tad nu pa šo 2012.gadu varētu visu smuki apkopot 🙂 He-he, tāda kā Jaunā gada apņemšanās sanāk…

Tad nu laipni atrādu Valteriņam krustdūrienā šūdinātu Popcorn (Send it with Love) lācīti, kuram jauka vietiņa atradās starp citiem brālīšiem uz gultas apmalītes. Motīvs tapa 2010.gada septembrī-novembrī. Pūriņš kopumā izdevās superīgs, jo puisēna mammīte ir pārdomājusi absolūti katra motīva pielietojumu un joprojām top aizvien jauni un jauni priekšmeti ar iestrādātiem lācēnu motīviem.

My cross-stitch made Popcorn the Bear motive for Valter’s Baby Round Robin in 2010.

Šis ieraksts tika publicēts es radu ... šujot krustdūrienā, kopdarbi ar birkām , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s