Iepriecinājums Paulam

Brīdis, kad uzzini, ka Tava labākā draudzene gaida mazuli, ir svētsvinīgs. Tāpēc jo vairāk šķiet, ka gaidāmais mazulis nedaudz ir arī Tavs… Visi gaidīšanas un sagaidīšanas prieki un kreņķi. Lai piekļūtu un atkal izdzīvotu šo skaisto un neizprotamo pasaules brīnumu – bērna ienākšanu Pasaulē, vēlējos darboties līdzi un nolēmu, ka darināšu mazuļa segu.
Diegi tika iegādati jau nākamajā dienā pēc jaukās ziņas saņemšanas. Zināju, ka vēlos deķīti darināt baltu. Tā kā mazais bija plānots Jāņu laika bērniņš, tad sedziņai bija jābūt vieglai un mīkstai, lai var segt uz plikajām kājelēm 🙂 Viņa mammīte gaidīšanas laikā darināja vilnas sedziņu.
Ar raksta izvēle gāja ļoti ļoti grūti, jo pāradīju un pārtamborēju 3 reizes jau gandrīz gatavu sedziņu… Man likās, ka izvēlētais raksts nebūs visatbilstošākais mūsu mazulim. Kad ķeros pie darba jau ceturto reizi, bija jūnija sākums – līdz mazuļa atnākšanai bija palikušas vairs nepilnas 4 nedēļas – darbiņu vajadzēja ļoti iesteigt.
Mazulis piedzima brašs un veselīgs 12.jūnija agrā stundā… sedziņu es adīju visu viņa dzimšanas nakti un pabeidzu viņa dzimšanas dienā!
Cik daudz mīļuma un gaišu domu tajā ir ielikts – lai laimīgs un skaists mūžs mūsu Pauliņam!!!!!!

Maziņš savu sedziņu iemēgināja jau 3.dzīves dienā- braucot mājās no slimnīcas 🙂

Šis ieraksts tika publicēts es radu ... adot ar birkām , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

1 Response to Iepriecinājums Paulam

  1. Serena26 saka:

    Mans mazais arī ieradās 12. jūnijā tikai 2009. gadā. Arī bija paredzēts Jāņu bērniņš un es viņam sedziņu nepabeidzu… nepaspēju. Cerams, ka brālītim vai māsiņai derēs. Bet šis skaistums tiešām ir neaprakstāms 🙂

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s